Facebook Marla

Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Berraklık

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 6 ürün var.
Pembe Safir  Pırlanta Küpe 0.80 Karat
Pembe Safir Pırlanta Küpe 0.80 Karat
9.907 TL

3.302 TL x 3 taksit

Safir  Pırlanta Küpe 1.00 Karat
Safir Pırlanta Küpe 1.00 Karat
12.514 TL

4.171 TL x 3 taksit

Pembe Safir  Pırlanta Küpe 0.50 Karat
Pembe Safir Pırlanta Küpe 0.50 Karat
13.035 TL

4.345 TL x 3 taksit

Pırlantalı Sarı Safir Küpe 0.42 Karat
Pırlantalı Sarı Safir Küpe 0.42 Karat
26.413 TL

8.804 TL x 3 taksit

Oval Safir Küpe 0.35 Karat
Oval Safir Küpe 0.35 Karat
30.056 TL

10.019 TL x 3 taksit

Safir Pırlanta Küpe 0.40 Karat
Safir Pırlanta Küpe 0.40 Karat
76.052 TL

25.351 TL x 3 taksit

En Şık Safir Küpe Modelleri Marla'da

Safir küpe, mavi renginin büyüleyen asaletini muhteşem detaylarla yansıtır. Tabiatın bahşettiği en özel renk tonlarından olan safir mavisi, eşsiz görünümüyle göz kamaştırır. Safir taşı, tarihin her döneminde farklı bir anlama sahip olmuştur. Büyüleyici mavi tonuyla ciddiyetin, sadakatin, bağlılığın ve saflığın sembolüdür.

Aynı zamanda dürüstlüğün ve güvenin de taşı olarak bilinen safir, asırları aşarak günümüzde de mücevherlerin vazgeçilmez değerli taşı haline gelmiştir. Safir küpe çeşitleri, safirin büyüleyici anlamını ve zarafet dolu ışıltısını aynı anda üzerinde barındırır. Ayrıca pırlanta detaylarıyla işlenmiş pırlanta safir küpe modelleri ise kusursuz ışıltısıyla göz kamaştırıcıdır.

Marla birbirinden seçkin safir küpe modelleri ve her tarza hitap eden tasarımların yer aldığı koleksiyonu ile ruhunuzun derinliklerine işliyor. Her biri Marla zanaatkarlığının ürünü olan özel tasarım safir taşlı küpe modelleri, tarzınızın değişilmez bir parçası olacak.

Üstelik koleksiyonda yer alan oval hatlı tasarımlar ve sarı safirin büyüsünü yansıtan modeller, safir kolyeler birlikte kusursuz bir uyum kurar. Gerçek anlamıyla bir sanat eseri olan safir taşlı pırlanta küpe modelleri ise özel günlerde sevdikleriniz için muhteşem bir armağandır.

Marla Safir Küpelerde Özel Fiyatlar

Marla dokunuşlarıyla hazırlanan safir küpe koleksiyonu, eşsiz tasarımlarıyla sadece ruhunuzun derinliklerine işlemekle kalmayacak. Aynı zamanda her bütçeye hitap eden cazip fiyat avantajlarıyla safir ve pırlantanın büyüsünü stilinizle buluşturacak. Zamansız tasarımlarıyla her dönem kombinlerinizin ayrılmaz bir parçası olmaya aday safir pırlanta küpe tasarımları, Marla seçkisiyle tarzınızı yansıtma fırsatı sunuyor.

Sarı safir pırlanta küpe, minimal pırlantalarla sarılmış sarı safir taşının ihtişamını eşsiz şekilde yansıtır. Rengarenk stiller için kusursuz bir seçimdir. Oval hatlarıyla ön plana çıkan mavi safir küpe ise tabiatın büyüleyici mavisini stilinize taşımanızı sağlar. Koleksiyonun bir diğer biricik tasarımı ise hareketli detaylarıyla ön plana çıkan pırlanta safir küpelerdir.

Her ortamda modern, ışıltılı, zarif ve asil bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bu tasarımlar, pırlanta ve safirin muhteşem birlikteliğinin ürünüdür. Zümrüt küpe tasarımlarını da inceleyerek kombinlerinizde eşsiz ışıltı yakalayabilirsiniz. Her biri zanaatkarlık ürünü olan safir küpeler Marla’nın seçkin koleksiyonlarında!