Facebook Marla

Hakkımızda

Mirzaoğlu Grup bünyesinde 2000 yılında ihracatla faaliyetlerine başlayan ve yılların verdiği deneyim ile var olan markamız, bugün Marla marka adı ve kimliğiyle; Emsalsiz koleksiyon mücevherleriyle, estetiğinin ihtişamlı yönünü tasarımlarıyla buluşturup, hayallerin gerçeğe dönüştüğü anlarda imza ürünlerimizle müşterilerimizin ve sevdiklerinin yanında olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan güçlü perakendeci ağı ve e-ticaret erişimiyle Marla, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Nuruosmaniye’deki merkez binası ve pırlanta konsept mağazası ile altın ve mücevherin kalbinin attığı noktada merkezi olan Marla;

Almanya üzerinden birçok Avrupa ülkesine sunduğu tedarik hizmeti ile de ülke sınırlarını aşarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yenilikçi bakış açısıyla, çeşitliliği ön planda tutan ürün ve hizmetler sunan Marla emsalsiz işlere imza atarak en iyisi olmayı kurumsal değerlerinin bir parçası olarak görüyor. Doğruluk ve etik, memnuniyet odaklılık ve sorumluluk Marla’nın diğer kurumsal değerleri olarak sıralanıyor.

Hikayemiz

Marla, okyanusun derinliklerindeki en kıymetli deniz yıldızı, var olduğu okyanusun eşsiz kumsalının koruyucusudur. Kumsaldaki bütün güzellikleri koruma görevi ona verilse de kendinden daha parlak altın bir kolyenin parlaklığı ve ışıltısı, Marla’nın sahip olduğu görevi ona devretmesine neden olmuştur. Altın ve pırlantanın ışıltısı ile tasarladığı mücevherler, farklı zevklere ve tarzlara hitap ederek taleplerin en estetik şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Mücevher dünyasının çok özel geleneklerini modernize eden Marla, okyanusun derinliklerindeki o çok özel ve koruyucu deniz yıldızıdır. Işıltılı mücevherleri tasarlayarak okyanusun mavisi, ormanların yeşili; doğanın ihtişam ve zarafetini tasarımlarına işler. Kıyafetlerin estetik ve şık yönlerine vurguda bulunan tasarımlarıyla Marka, bir mücevher markası olmaktan çok daha fazlasını hedeflemektedir.

Misyonumuz

Mücevher dünyasına yenilikçi tasarımlar katan Marla; güvenilir hizmet, müşteri memnuniyeti, güçlü iletişim, etik çalışma olmak üzere kurulduğu andan itibaren oluşturduğu ilkeler dahilinde hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sihirli Marla ışıltısıyla mücevher estetiğini var olanın bir üst seviyesine yükselterek, dünya çapında nesilden nesile sürdürecek bir marka olmak.

Değerlerimiz

  • Doğru ve Etik Olmak

Tüm çalışmalarımızda gerçeğe ve doğru bilgiye uygun hareket ederiz. Tüm paydaşlarımızın ve toplumun değerlerini göz önünde bulundururuz.

  • Emsalsiz işlere imza atarak en iyisi olmak

Yenilikçi bakış açımızla, çeşitliliği ön planda tutan ürün ve hizmetler sunarız. En iyisini en verimli şekilde yapmak için gerektiğinde risk alırız.

  • Hizmet ve Memnuniyet Odaklı Olmak

Müşterilerimizin, perakendecilerimizin ve çalışanlarımızın en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak ve sadakatlerini kazanmak önceliğimizdir. Bunun için samimiyet ve içtenlikle hareket ederiz.

  • Sorumlu Davranmak

Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı sorumlu davranır; tüm süreçlerimizi cömert ve adil bir şekilde yönetiriz.