Hakkımızda

Mirzaoğlu Grup bünyesinde 2000 yılında ihracatla faaliyetlerine başlayan ve yılların verdiği deneyim ile var olan markamız, bugün Marla marka adı ve kimliğiyle; 

 

Emsalsiz koleksiyon mücevherleriyle, estetiğinin ihtişamlı yönünü tasarımlarıyla buluşturup, hayallerin gerçeğe dönüştüğü anlarda imza ürünlerimizle müşterilerimizin ve sevdiklerinin yanında olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan güçlü perakendeci ağı ve e-ticaret erişimiyle Marla, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Nuruosmaniye’deki merkez binası ve pırlanta konsept mağazası ile altın ve mücevherin kalbinin attığı noktada merkezi olan Marla;

Almanya üzerinden birçok Avrupa ülkesine sunduğu tedarik hizmeti ile de ülke sınırlarını aşarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

Yenilikçi bakış açısıyla, çeşitliliği ön planda tutan ürün ve hizmetler sunan Marla emsalsiz işlere imza atarak en iyisi olmayı kurumsal değerlerinin bir parçası olarak görüyor. Doğruluk ve etik, memnuniyet odaklılık ve sorumluluk Marla’nın diğer kurumsal değerleri olarak sıralanıyor.

 

Misyonumuz:

Altın, değerli taşlar ve göz alıcı tasarımlarımızın buluştuğu emsalsiz Marla mücevherlerimizle; müşterilerimizin hayatına, hayallerine bir tutam ışıltılı sihir misali imza ürünlerimizle dokunarak, kıymetli anlarda onların yanında olmak... Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve dünyanın seçili şehirlerinde yer alan güçlü perakendeci ağımız ve e-ticaret erişimimizle güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmak.

 

Vizyonumuz:

Sihirli Marla ışıltısıyla mücevher estetiğini var olanın bir üst seviyesine yükselterek, dünya çapında nesilden nesile sürdürecek bir marka olmak.

 

Değerlerimiz:

  • Doğru ve Etik Olmak

Tüm çalışmalarımızda gerçeğe ve doğru bilgiye uygun hareket ederiz. Tüm paydaşlarımızın ve toplumun değerlerini göz önünde bulundururuz.

 

  • Emsalsiz işlere imza atarak en iyisi olmak

Yenilikçi bakış açımızla, çeşitliliği ön planda tutan ürün ve hizmetler sunarız. En iyisini en verimli şekilde yapmak için gerektiğinde risk alırız.

 

  • Hizmet ve Memnuniyet Odaklı Olmak

Müşterilerimizin,perakendecilerimizin ve çalışanlarımızın en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak ve sadakatlerini kazanmak önceliğimizdir. Bunun için samimiyet ve içtenlikle hareket ederiz.

 

  • Sorumlu Davranmak

Müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza karşı sorumlu davranır; tüm süreçlerimizi cömert ve adil bir şekilde yönetiriz.