Facebook Marla

Garanti, İptal ve İade Koşulları

 

• Aşağıda belirtilen koşullar sadece İNTERNET MAĞAZAMIZDAN yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. 

 

*Satın almış olduğunuz ürün ancak kendi ayar kategorisindeki bir ürünle değiştirebilirsiniz.


* Sanal mağazadan satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Yüzüklerde içine yazı yazdırmış olmanız ya da standart dışı ölçülerde sipariş vermeniz iadeye engeldir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Marla’ya 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim için bize +90534 785 86 13 numaralı Whatsapp destek hattından ya da [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.


* İade ürünün bize ulaşmasının ardından bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

* Marla’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.


* Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma ve iade hakkını kullanamaz. Yüzüklerde ölçü değişimi yapılması, kolyelerde sonradan zincir uzatma ya da kısaltma gibi tamirat işlemlerinin yapılması durumunda kayıpsız iade hakkı kullanılamaz. 

* İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, fatura-irsaliye, sertifika, sigorta formları, ambalajı, garanti sertifikası ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir.  

 

* www.marla.com'dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için +90534 785 86 13 numaralı WhatsApp destek hattımıza veya [email protected] mail adresine bu talebinizi yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece www.marla.com'dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Marla merkez binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, tarafınıza mail veya telefon iletişimi ile bilgilendirme yapılarak ürünün ücreti iade edilecektir.

* Küpe, tragus, piercing türü ürünlerin hijyen sebebiyle değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.  

* www.marla.com ‘dan alacağınız her pırlanta ürün 1(bir) yıl bakım garantisi altındadır.

* Pırlanta, elmas gibi değerli taşlı ürünlerde, tüketici kaynaklı oluşacak taş kayıplarında yeni taşların ücreti müşteriden tahsil edilir.

* Hepsiburada.com  veya Trendyol.com websiteleri üzerinde yer alan mağazalarımızda yapılması istenen değişim ve iade taleplerinin yine ilgili site üzerinden talep oluşturarak yapılması gerekmektedir.

*Müşterilerimiz iade ve iptal koşullarındaki uyuşmazlık durumunda Tüketici Mahkemelerine veya Tüketici Hakem Heyetine başvurularını yapabilirler 

*Marla Gold Turzim Otel Dış. Tic. A.Ş. yukarıda belirtilen maddeler hakkında önceden bildirmeksizin değişiklik ve düzeltme yapma hakkına sahiptir.