Facebook Marla

Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 2 ürün var.
Pırlanta Zümrüt Küpe 0.70 Karat
Pırlanta Zümrüt Küpe 0.70 Karat
31.423 TL

10.474 TL x 3 taksit

Pırlanta Zümrüt Küpe 1.20 Karat
Pırlanta Zümrüt Küpe 1.20 Karat
44.174 TL

14.725 TL x 3 taksit

En Şık Zümrüt Küpe Modelleri Marla'da

Zümrüt, yeşilin en zarif halidir. Sevgi, umut, bereket, bilgelik, refah ve zenginliğin sembolü olan zümrüt taşı, büyüleyici yeşiliyle tabiatın canlılığını yansıtır. Aynı zamanda yenilenmenin de sembolü olan zümrüt, mücevher formunda ise stilinize eşsiz bir anlam katar. Zümrüt küpe, zarafet ve asaleti zümrüt taşının sıradışı anlamıyla tarzınıza taşıyan kusursuz mücevherlerdendir.

Marla zümrüt küpe koleksiyonu, seçkin bir zanaatkarlıkla hazırlandı. Her biri usta mücevher işçiliği ve zanaatkar dokunuşlarla tasarlanan zümrüt küpe modelleri, stilinizin ilham kaynağı olmaya adaydır. Farklı kesim, şekil ve boyutlarıyla stilinizin derinliklerine işleyecek zümrüt yeşil küpe modelleri, her tarza hitap eder. Zümrüt kolyeler ve diğer mücevherlerle kusursuz uyum kurar.

Koleksiyonda yer alan pırlanta zümrüt küpe modelleri, pırlanta ve zümrüt yeşilinin büyüleyici birlikteliğini sıra dışı detaylarla yansıtır. Köşeli hatlarıyla ön plana çıkan tasarımlar, zümrüt ve pırlantanın ışıltı dolu ortaklığının ürünüdür. Ayrıca Marla seçkisiyle hazırlanan koleksiyon, tek bir zümrüt taşının çevresine yerleştirilmiş minimal pırlantalardan oluşan tasarımlara da ev sahipliği yapıyor.

Marla Zümrüt Küpelerde Özel Fiyatlar

Marla zümrüt küpe koleksiyonu, zümrüt taşının seçkin anlamından ilham alınarak tasarlandı. Birbirinden seçkin zümrüt pırlanta küpe modelleri, her bütçe ve tarza hitap eder. Marla ayrıcalıklarını derinlikli olarak hissedebileceğiniz koleksiyonda, zümrüt ve pırlantanın zarafet dolu tarzını yansıtan seçkin tasarımlar yer alıyor.

Pırlanta damla zümrüt küpe, oval hatları ve zarif yapısıyla stilinize nahif bir dokunuş katar. Zümrüt kolyeler ile birlikte kusursuz bir görünüm vadederek stilinizin bütünlük kazanmasını sağlar. Zümrüt yeşili küpe modelleri ise zümrüdün muhteşem yeşil tonunu benzersiz bir zarafetle yansıtır. Her ortamda rengarenk, dikkat çekici, şık ve zarif olmak isteyen kadınlar için son derece ideal bir seçimdir.

 

Ayrıca Marla yeşil zümrüt küpe koleksiyonu, modern tarzlara hitap eden tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. Sevdikleriniz için özel günleri zihinlere kazıyacak bir armağan olan zümrüt taşlı küpe modelleri, anılarınızı yeşilin zarif dokusuyla canlandıracak. Üstelik zümrüt küpe fiyatları, Marla özel fiyatlarıyla her bütçeye hitap ediyor. Zümrüdün yanı sıra yakut küpe koleksiyonu da yine Marla mücevher sanatçılığını stiliniz ve sevdiklerinizle buluşturmaya adaydır.