Facebook Marla

Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 2 ürün var.
Pırlanta Zümrüt Kolye 0.40 Karat
Pırlanta Zümrüt Kolye 0.40 Karat
22.770 TL

7.590 TL x 3 taksit

Pırlanta Zümrüt Kolye 1.00 Karat
Pırlanta Zümrüt Kolye 1.00 Karat
40.986 TL

13.662 TL x 3 taksit

En Şık Zümrüt Kolye Modelleri Marla'da

Zümrüt; aşk, bağlılık, duyarlılık ve sadakatin taşı olarak bilinir. Aynı zamanda mutlu birlikteliklerde uyumluluğun ve harmoninin sembolüdür. Zümrüt kolye ise zümrüdün bu büyüleyici anlamını üzerinde taşıyan benzersiz mücevherlerdir. Gündelik yaşamın her alanında kombinlerde büyük bir şıklık kullanılmasının yanı sıra özel davetlerde şıklığınızı zarafetle tamamlayabilir.

Marla, zümrüt taşının büyüleyici anlamından ilham alarak tasarlanan seçkin zümrüt taşlı kolye koleksiyonuyla kalbinize dokunuyor. Marla ayrıcalıklarıyla zümrüt yeşili kolye modelleri, aynı zamanda sevdikleriniz için özel günlerde kusursuz bir armağandır. Zümrüt kolye anlamı ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri anlamlı bir armağanla taçlandırabilirsiniz.

Zümrüt kolyeler, gücü simgeler. Gücün, ihtişamın, zarafetin ve şıklığın sembolü olan zümrüt kolyeler, her an kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Stiline yenilik katmak isteyenler için de zümrüt kolyeler kusursuz bir tercihtir. Zümrüdün büyüleyici ışıltısı eşliğinde şıklığınızı zarafet ve anlamla tamamlayacak bu kolyeler, aynı zamanda zümrüt küpelerle de kusursuz bir uyum kurar. Marla seçkisiyle zümrüt kolye koleksiyonunu keşfedin ve stilinize tabiattan bir dokunuş katın!

Marla Zümrüt Kolyelerde Özel Fiyatlar

Zümrüt kolye fiyatları, Marla seçkisi ve cazip fiyat avantajlarıyla mücevher tutkunlarıyla buluşuyor. Marla dokunuşlarını içinizde hissedeceğiniz zümrüt kolye koleksiyonunda sizleri neler mi bekliyor? Koleksiyonun en özel tasarımlarından pırlanta zümrüt kolye modelleri, pırlanta ve zümrüdün kusursuz uyumunu zarafetle yansıtıyor.

Tüm detaylarıyla büyüleyen zümrüt pırlanta kolye modelleri, minimal pırlantalarla çevrili tek bir zümrüt taşının ışıltısını bünyesinde barındırıyor. Öte yandan Marla seçkisiyle hazırlanan koleksiyonda oval ve keskin hatlardan oluşan geleneksel tasarımlar da dikkat çekiyor. Geleneksel detaylarıyla ön plana çıkan zümrüt kolye modelleri, her zaman olduğu gibi trendlerde yer alıyor.

Zamansızlığın simgesi olan klasik modellerin yanı sıra Marla’nın özel koleksiyonunda tamamen modern görünümleriyle ön plana çıkan tasarımlar da yer alıyor. Hareketli yapıları, canlı tasarımları ve benzersiz ışıltılarıyla göz kamaştıran bu modeller, şıklığınızın sembolü olmaya aday. Ayrıca zümrüdün yanı sıra safir pırlanta kolye koleksiyonu da şıklığını tabiatın değerli taşlarıyla ifade etmek isteyenlere göz kırpıyor. Değerli taşların zarafetini stilinize taşıyacak birbirinden seçkin mücevherler Marla’nın özel koleksiyonlarında!