Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Berraklık

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 4 ürün var.
Pırlantalı Sarı Safir Kolye 0.24 Karat
Pırlantalı Sarı Safir Kolye 0.24 Karat
20.493 TL

6.831 TL x 3 taksit

Oval Safir Kolye 0.35 Karat
Oval Safir Kolye 0.35 Karat
21.632 TL

7.211 TL x 3 taksit

Safir Pırlanta Kolye 0.45 Karat
Safir Pırlanta Kolye 0.45 Karat
36.432 TL

12.144 TL x 3 taksit

Pırlanta Detaylı Safir Kolye 1.31 Karat
Pırlanta Detaylı Safir Kolye 1.31 Karat
40.986 TL

13.662 TL x 3 taksit

En Şık Safir Kolye Modelleri Marla'da

Safir, ışıltısıyla büyüleyen en nadide değerli taşlardandır. Tabiatın büyüsünü mavisinin en kusursuz tonuyla yansıtan bu değerli taşın şans ve zenginlik getirdiğine inanılır. Ayrıca özgürlüğü, güveni, zarafeti ve sadakati temsil eden safir, Marla’nın zanaatkar dokunuşlarıyla kolye formunda parıldıyor. Birbirinden seçkin tasarım ve modellerin bulunduğu Marla safir kolye koleksiyonu, tüm detaylarıyla büyüleyecek!

Mavi safir kolye, tarih boyunca bağlılığın ve sadakatin sembolü olarak kullanılmıştır. Tam da bu yüzden pırlanta safir kolye, çiftler arasında özel ve seçkin bir anlamı bünyesinde barındırır. Safir kolye anlamı sadece bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda bu değerli ve muhteşem taş, bilgeliği ve aklı da simgeler. Meditasyon uygulamalarında ya da düşüncenin gelişimine yönelik uygulamalarda safir taşının kullanılmasının sebebi de budur.

Safir taşlı kolye gibi mücevherlerin ayrıca koruyucu özelliğe sahip olduğuna inanılır. Bu taşlar, dışarıdan gelen negatif enerjilere karşı kişiyi korur. Gündelik yaşamda negatif enerjiyi uzaklaştırmak ve daima pozitif düşünmek için safirin büyüleyici ışıltından güç alabilirsiniz. Marla, safir taşının benzersiz anlamlarından ilham alınarak tasarlanan özel koleksiyonu ile tarzınızı ve sevdiklerinizi safir zarafetiyle buluşturuyor.

Marla Safir Kolyelerde Özel Fiyatlar

Safir kolye fiyatları, Marla ayrıcalıklarıyla her bütçeye hitap eden seçeneklerle sunuluyor. Marla’nın zanaatkar dokunuşlarını derinlikli olarak hissedebileceğiniz seçkin safir kolye koleksiyonu, geniş yelpazeli tasarım seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. Birbirinden nadide tasarımlara ev sahipliği yapan koleksiyon, özel anları ölümsüzleştirmek için kusursuz alternatifler sunuyor.

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için safir kolye modelleri benzersiz bir seçenektir. Muhteşem ışıltıları ve zarif dokularıyla büyüleyen safir kolyeler, aynı zamanda tabiatın en sıra dışı taşı safirin anlamını da bünyesinde barındırır. Safir kolye ucu ile bütünlük sağlayan kolyeler, mavinin en özel tonunun yanı sıra güç veren sıra dışı yapısıyla her an sevdiklerinize kendinizi hatırlatmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca mavi, tabiatta doğal olarak bulunan en özel renklerdendir. Her dönemin trendlerde olan bu büyüleyici renk, kolye formunda stilinizin de ayrılmaz bir parçası olmaya aday. Aynı zamanda safirin yanı sıra Marla’nın seçkin koleksiyonlarında yakut kolye modelleri tabiatın en değerli taşlarını özel tasarımlar eşliğinde keşfe çıkma fırsatı sunuyor. Marla ayrıcalıkları ve kalitesiyle safirin büyüsünü yeniden keşfedeceğiniz safir kolye koleksiyonu, seçkin tasarım ve modellerle sizleri bekliyor!