Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Berraklık

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 4 ürün var.
Damla Yakut Kolye 0.35 Karat
Damla Yakut Kolye 0.35 Karat
22.770 TL

7.590 TL x 3 taksit

Yakut Yantaşlı Kolye 0.40 Karat
Yakut Yantaşlı Kolye 0.40 Karat
23.909 TL

7.970 TL x 3 taksit

Pırlanta Yakut Kolye 0.50 Karat
Pırlanta Yakut Kolye 0.50 Karat
25.047 TL

8.349 TL x 3 taksit

Yakut Gerdanlık 1.00 Karat
Yakut Gerdanlık 1.00 Karat
37.343 TL

12.448 TL x 3 taksit

En Şık Yakut Kolye Modelleri Marla'da

Zenginlik, başarı, şans ve ışıltının sembolü yakut, doğada bordo ve kırmızı tonlarında bulunur. Tarihin her döneminde mücevherlerin bir parçası olan bu değerli taş, aynı zamanda elmastan sonra en sert madendir. Oldukça dayanıklı yapısı, büyüleyici ışıltısını uzun yıllar boyunca korumasını sağlar. Ayrıca yakut taşı, her dönemin trendleri arasındadır.

Yakut kolye modelleri de yakutun büyüleyici ışıltısını zarafetle yansıtan mücevherlerdir. Marla, zanaatkar ve usta işi dokunuşlarla yakutun benzersiz anlamını zarif tasarımlarla buluşturuyor. Marla’nın seçkin pırlanta yakut kolye koleksiyonu, her zevke ve stile hitap eden özel tasarımlarla kalbinize uzanıyor. Her biri, birbirinden benzersiz yakut gerdanlık modelleri, tabiatın eşsiz ürünü bu kusursuz taşın özel anlamını bünyesinde barındırıyor.

Yakut kolye anlamı, çok büyük oranda başarı ve mutlulukla özdeşleşmiştir. Kırmızının, canlı ve hareketli dokusu, yakut kolyelerin ışıltısı tasarımlarında hayat bulur. Ayrıca zaferin ve cesaretin sembolü olan yakut kolyeler, takan kişiye cesaret verir. Marla ayrıcalıklarıyla yakut taşlı kolye koleksiyonu, ruhunuzu yakut taşının dinginliği ve benzersiz anlamıyla buluşturuyor. Sevdikleriniz için de kusursuz bir armağan olmaya aday benzersiz tasarımlar, özel anları unutulmaz kılacak!

Marla Yakut Kolyelerde Özel Fiyatlar

Yakut kolye fiyatları, Marla ayrıcalıklarıyla her bütçeye hitap eden seçeneklerle mücevher tutkunlarına sunuluyor. Yakut kolye ucu, özel günlerde kadınların vazgeçilmezlerindendir. Altın başta olmak üzere her zincirle benzersiz bir uyum kuran yakut kolye uçları, özel tasarımlarıyla büyüler. Kırmızının muhteşem bir tonunu bünyesinde barındıran yakut kolyeler, son derece geniş yelpazeli tasarıma sahiptir.

Marla’nın gerçek bir sanat eserini andıran yakut kolye koleksiyonu, tüm detaylarıyla ruhunuza işleyecek! Damla yakut kolye tasarımı, zarif ve hareketli dokusuyla büyülerken, gerdanlıklar; özel günleri ışıltılı kılmak için kusursuz bir tercihtir. Hemen her ortamda, her kombinde ışıltıyla yer alabilen yakut kolyeler, gündelik yaşamın da muhteşem anlamıyla ayrılmaz bir parçası olmaya adaydır.

Ayrıca yakut kolyeler, yakut küpelerle set olarak da kullanım için uygundur. Bununla birlikte yakutun büyüsünü zümrüt kolye modelleri ile de taçlandırabilirsiniz. Tabiatın en benzersiz renklerine ev sahipliği yapan, değerli taşlarla tasarlanmış birbirinden seçkin pırlanta kolye modelleri Marla’nın ruhunuza dokunacak özel koleksiyonlarında!