Facebook Marla

Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 3 ürün var.
Pırlantalı Safir Bileklik 10 Karat
Pırlantalı Safir Bileklik 10 Karat
61.934 TL

20.645 TL x 3 taksit

Renkli Pırlanta Baget Suyolu Bileklik 1.60 Karat
Renkli Pırlanta Baget Suyolu Bileklik 1.60 Karat
125.235 TL

41.745 TL x 3 taksit

Renkli Pırlanta Baget Suyolu Bileklik 2.45 Karat
Renkli Pırlanta Baget Suyolu Bileklik 2.45 Karat
175.101 TL

58.367 TL x 3 taksit

En Şık Safir Bileklik Modelleri Marla'da

Safir, insanlık tarihinde asırları aşkın süredir yer edinen değerli bir taştır. Mavinin büyüleyici bir tonuna ev sahipliği yapan bu değerli taş, göz kamaştıran ışıltısıyla ön plana çıkar. Büyüleyici ışıltısı nedeniyle mücevherlerde yaygın olarak kullanılır. Safirin anlamı da bu değerli taşın sahip olduğu saf ışıltıdan gelir. Saflığın, zarafeti, şifayı, güzelliği temsil eden safir, bileklik formunda bileklerdeki ışıltının kaynağıdır.

Safir bileklik modelleri, zarif tasarımları ve safirin özel anlamıyla büyüleyici bir mücevherdir. Yaşamın her alanında tüm kombinlerde kullanım için uygundur. Her tarza hitap eder. Ayrıca safir taşı bileklik, huzur ve dengenin kaynağı olarak da bilinir. Bu ise mistik bir yolculuğun safirin büyüleyici mavisi eşliğinde insan yaşamına taşınması anlamına gelir.

Huzur ve dengenin yanı sıra mavi safir bileklik, sahip olduğu özel mavi tonuyla bilgeliğin ve içsel dinginliğin de sembolüdür. Safirin bu sıra dışı ve eşsiz anlamlarından yola çıkarak tasarlanan Marla safir bileklik koleksiyonu, tüm detaylarıyla ruhunuza işleyecektir. Özel tasarımdan oluşan birçok farklı doğal taş bileklik modellerine ev sahipliği yapan koleksiyon, minimalist detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Marla Safir Bilekliklerde Özel Fiyatlar

Safir bileklikler, pırlantanın büyüsü ile bütünleştiğinde çok daha eşsiz bir ışıltıya sahip olur. Marla’nın seçkin koleksiyonu pırlanta ve safirin büyülü parıltısını aynı anda yansıtan modeller ile mücevher tutkunlarına ışıltılı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Koleksiyonun seçkin tasarımlarından olan safir pırlanta bileklik modelleri, tüm detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Sevdikleriniz için özel günleri unutulmaz kılacak bir armağan arayışındaysanız, safir bileklik modelleri muhteşem bir tercih olabilir. Eşsiz anlamı, saflığı, muhteşem ışıltısı, büyüleyici renk tonuyla dikkat çeken safir bileklikler, sevdiklerinizin bileklerinde ışıltıyla parıldamaya adaydır. Üstelik Marla dokunuşlarıyla tasarlanan pırlanta safir bileklik modelleri, tabiatın zarafetini de kusursuzlukla yansıtır.

Marla’nın zanaatkar dokunuşlarını ruhunuzun derinliklerinde hissedeceğiniz koleksiyonda, her bütçeye ve zevke hitap eden modeller yer alıyor. Farklı karat ağırlıklarına sahip olan safir bileklikler, bileklerdeki ışıltının en eşsiz kaynağı olacaktır. Pırlanta safir bileklik koleksiyonun yanı sıra Marla ayrıcalıklarıyla özel günleri altın mineli bileklik modelleri ile unutulmaz kılabilir ya da tarzınıza zarafet katabilirsiniz.