Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Berraklık

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 17 ürün var.
Pırlanta Coronet Yüzük 0.35 Karat
Pırlanta Coronet Yüzük 0.35 Karat
11.560 TL

3.853 TL x 3 taksit

Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.40 Karat
Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.40 Karat
11.803 TL

3.934 TL x 3 taksit

Pırlanta Yüzük 0.51 Karat
Pırlanta Yüzük 0.51 Karat
15.606 TL

5.202 TL x 3 taksit

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.48 Karat
Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.48 Karat
16.011 TL

5.337 TL x 3 taksit

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.52 Karat
Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.52 Karat
16.583 TL

5.528 TL x 3 taksit

Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.62 Karat
Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.62 Karat
16.618 TL

5.539 TL x 3 taksit

Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.58 Karat
Pırlanta Oval Tektaş Yüzük 0.58 Karat
17.167 TL

5.722 TL x 3 taksit

Markiz Pırlanta Yüzük 0.35 Karat
Markiz Pırlanta Yüzük 0.35 Karat
18.063 TL

6.021 TL x 3 taksit

Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.38 Karat
Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.38 Karat
18.785 TL

6.262 TL x 3 taksit

Pırlanta Yantaşlı Yüzük 0.56 Karat
Pırlanta Yantaşlı Yüzük 0.56 Karat
19.328 TL

6.443 TL x 3 taksit

Pırlanta Alyans Yüzük 0.54 Karat
Pırlanta Alyans Yüzük 0.54 Karat
19.508 TL

6.503 TL x 3 taksit

Pırlanta Kalp Detaylı Yüzük 0.50 Karat
Pırlanta Kalp Detaylı Yüzük 0.50 Karat
19.612 TL

6.537 TL x 3 taksit

Pırlanta Alyans Yüzük 0.60 Karat
Pırlanta Alyans Yüzük 0.60 Karat
19.941 TL

6.647 TL x 3 taksit

Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.72 Karat
Yan Taşlı Tektaş Yüzük 0.72 Karat
21.546 TL

7.182 TL x 3 taksit

Pırlanta Markiz Taşlı Yüzük 0.92 Karat
Pırlanta Markiz Taşlı Yüzük 0.92 Karat
21.675 TL

7.225 TL x 3 taksit

Pırlanta Taşlı Gurmet Yüzük 0.80 Karat
Pırlanta Taşlı Gurmet Yüzük 0.80 Karat
25.721 TL

8.574 TL x 3 taksit

Pırlanta Markiz Taşlı Yüzük 0.50 Karat
Pırlanta Markiz Taşlı Yüzük 0.50 Karat
26.010 TL

8.670 TL x 3 taksit

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük modelleri, Marla dokunuşlarını derinlikli olarak hissedeceğiniz birbirinden seçkin özel tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Her biri ayrı ihtişam kaynağı olan özel tasarımlar, pırlanta kusursuzluğuyla buluşarak aşkınıza uzanıyor. Üstelik Marla’nın seçkin koleksiyonlarında her tarza ve zevke hitap eden modeller yer alıyor.

Birbirinden özel pırlanta yüzük modelleri, Marla’nın zanaatkar dokunuşlarıyla kalbinizde bir ömür boyu saklanacak aşkınızın ışıltısını parmaklarınıza taşıyacak. Mutlu birlikteliklerin başlangıcında vazgeçilmez pırlanta tektaş yüzükler, minimal pırlantaların kusursuz uyumunu ihtişamla yansıtan tamtur pırlanta yüzükler, beştaş yüzük modelleri, keskin hatlarıyla büyüleyen baget pırlanta yüzükler ve çok daha fazlası Marla’nın tüm detaylarıyla göz kamaştıran koleksiyonlarında sizleri bekliyor!

Marla Pırlanta Yüzüklerde Özel Fiyatlar

Marla’nın ince ve zarif dokunuşlarıyla tasarlanan pırlanta yüzükler; sadece ışıltılarıyla değil, aynı zamanda her bütçeye hitap eden özel fiyat avantajlarıyla da ön plana çıkıyor. Pırlanta yüzük fiyatları, pırlanta ışıltısına herkesin kolaylıkla ulaşabilmesi adına cazip fiyat avantajları ve Marla kalitesiyle mücevher tutkunlarıyla buluşuyor.

Marla dokunuşlarıyla mücevher tutkunlarının beğenisine sunulan her pırlanta yüzük, uzman zanaatkarlarca özenle işlenir. Pırlanta mücevher üretiminde her biri özenle seçilen taşlar, muhteşem ışıltılarıyla özel tasarımlarla buluşur. Marla ayrıcalıklarıyla tasarlanmış birbirinden seçkin pırlanta yüzük modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Marla Marla

Pırlanta Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Pırlanta yüzüklerin gerçek olduğunu anlamının en güvenli yolu, sertifikaya sahip olup olmadığını sorgulamaktır. Bu sertifikada pırlantanın; karat özelliği, rengi, taşı başta olmak üzere birçok bilgi bulunur. Bununla birlikte farklı yöntemlerle de pırlantanın gerçekliği test edilebilir.  Fakat ev ortamında uzman desteği olmadan uygulanan bu yöntemler, her zaman sağlıklı sonuç vermeyebilir. Dolayısıyla tam anlamıyla güvenli değildir. 

Bir pırlantanın gerçek olup olmadığını anlamanın en doğru yöntemi onu bir uzmanın testinden geçirmektir. Mikroskop özelliğine sahip bazı özel ekipmanlarla, bir pırlanta zanaatkarı taşın gerçekliğini hızla testten geçirebilir.
Marla Marla

Pırlanta Yüzük Nasıl Seçilir?

Kaliteli bir pırlanta yüzük seçmek için dikkat edilmesi gereken 4 temel ana özellik vardır. Pırlanta 4C kuralı olarak bilinen bu 4 ana faktör; Berraklık (Clarity), Renk (Color), Kesim (Cut) ve Karat Ağırlığı (Carat Weight) şeklindedir. Her bir pırlanta biriciktir. Kendine özgü birçok detaya ev sahipliği yapar. Bu detaylardan biri de pırlantanın içerisinde yer alan mineraller ve buna bağlı olarak hangi bölgeden çıkarıldığıdır. Söz konusu mineraller, pırlantanın bu özelliklerini etkiler.

4C kuralı, pırlantanın kalitesini ve sahip olduğu özellikleri ifade etmek için geliştirilmiş uluslararası standarttır. Ayrıca sevdikleriniz için pırlanta ışıltısıyla bezenmiş yüzük satın alırken, parmak ölçüsü ve elbette onların kişisel zevklerini göz önünde bulundurmalısınız.
Marla Marla

Pırlanta Yüzük Ne Anlama Gelir?

Pırlanta yüzük; sonsuz bağlılığın, mutlu birlikteliklerin, unutulmaz aşkların, eşsiz gücün ve güzelliğin sembolüdür. Asırlardır aşkını evlilikle taçlandırmak isteyen erkeklerin pırlanta tektaş yüzük tercih etmesinin özel sebebi de budur. Özellikle 20. yüzyıldan itibaren evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı haline dönüşen pırlanta, çok uzun yıllar boyunca aşkın simgesi oldu. Bununla birlikte diğer pırlanta yüzük çeşitleri ise kendi içerisinde farklı anlamlara gelir. Beştaş yüzükler; mutlu birliktelikleri simgelerken, pırlanta baget yüzük; sonsuz sevgiyi modern ve keskin hatlarla yansıtır.

Muhteşem ışıltı kaynağı pırlanta, yüzük formunda büyüleyici bir parıltıyla göz kamaştırır. Tabiatın en nadir ve en güçlü taşlarından olan pırlanta muhteşem ışıltısının yanı sıra sahip olduğu özel anlamla da mutlu aşkların her anına şahitlik etmeye adaydır. Öyle ki tektaş pırlanta yüzük, mutlu birlikteliklerin başlangıcında başrol oyuncusudur. Marla, pırlantanın kusursuz ışıltısı ve özel anlamıyla taçlandırılmış seçkin koleksiyonlarıyla ruhunuza dokunacak. Özel günler için hediye tercihi olarak da yüzük tercihinde bulunarak sevdiklerinize eşsiz bir armağan sunabilirsiniz.
Marla Marla

İyi Bir Pırlanta Yüzük Nasıl Olmalı?

İyi bir pırlanta yüzük; karat ağırlığı, kesimi, berraklığı ve rengine göre dengeli özelliklerde ve kişisel zevklerinize uygun olmalıdır. Bununla birlikte iyi bir pırlantanın kesimi, taşın ışıltısını ve parlaklığını ön plana çıkarma açısından oldukça önemli bir faktördür.

Usta bir zanaatkarın elinden usta işçilikle geçen pırlanta, muhteşem parıltıya sahiptir. Ayrıca berraklık, pırlantanın ev sahipliği yaptığı kusurları ifade eden bir faktördür. Yapay ya da doğal nedenlerle oluşabilen bu kusurlar da pırlantanın ışıltısını etkiler. Öte yandan taşın sahip olduğu, harflerle ifade eden renk değeri ve karat ağırlığı da kaliteyi etkileyen önemli unsurlardır.
Marla Marla

Pırlanta Yüzükler Kaç Karat Olmalı?

Pırlanta yüzüklerin sahip olması gereken karat ağırlığı, tamamen mücevherin tasarımı ile ilişkilidir. Dolayısıyla her bir pırlanta mücevher, tıpkı pırlanta taşının kendisi gibi son derece özeldir. Evlilik tekliflerinde yaygın olarak kullanılan pırlanta tektaş yüzükler 0,20 karat ağırlığındadır.

Bununla birlikte diğer pırlanta mücevherlerde ve pırlanta yüzük modellerinde bu karat ağırlığı, mücevherin genel tasarımına göre farklılık gösterebilir. Safir, yakut ya da zümrüt gibi diğer değerli taşlarla birlikte kullanılan pırlantaların karat ağırlıkları da belli bir standarda göre belirlenir.
Marla Marla

Hangi Renk Pırlanta Daha Değerlidir?

Pırlanta muhteşem ışıltısını saflığından ve kendine özgü renk tonundan alır. Dolayısıyla birçokları açısından pırlanta taşlarının farklı renk özelliklerine sahip olduğu şaşkınlık uyandırıcı bir bilgidir. Bununla birlikte pırlanta yüzük renkleri pırlantanın sahip olduğu değere göre “D” harfi ile başlar ve “Z” harfine kadar devam eder. Dolayısıyla en değerli pırlanta renk grubu “D” renkteki pırlantalardır.

Bir pırlanta taşının maddi değeri ise renksizliği ile ölçülür. Çok büyük oranda daha az renge ev sahipliği yapan, saflığını özgün renk tonu ile korumayı başarmış pırlantalar daha yüksek düzeyde değere sahiptir.
Marla Marla

Pırlantalar Neden Bu Kadar Değerli?

Pırlanta, varlığını elmasa borçludur. Elmas ise doğada saf halde en nadiren bulunan taşlardandır ve bu durum, elmasın asırlardır en değerli taşlardan biri olarak kabul edilmesini sağlamıştır. Ayrıca pırlantanın var oluşunu borçlu olduğu elmas, çok büyük zahmet ve uğraşılar sonucunda ancak madenlerden çıkartılabilir.

Dayanıklı yapısı ile yüzyıllar boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan varlığını sürdürebilir. Tüm bu kusursuzluklar birleştiğinde ise ortaya pırlantanın muhteşem değeri çıkar.
Marla Marla

Neden Pırlanta Yüzük Tercih Etmelisiniz?

Pırlanta yüzükler, zamansızlığı en efektif şekilde yansıtan ve kusursuz ışıltısıyla her dönem trendlerde yer alan mücevherlerdir. Dolayısıyla pırlanta ışıltısına ev sahipliği yapan yüzükler, zamansızlığı stilinizin bir parçası haline dönüştürür. Öte yandan pırlanta yüzük, biricik aşkı ve özel sevgiyi temsil eder. Bu ise aşkınızı her an yanınızda hissetmenizi sağlayacaktır.

Sevdikleriniz için kusursuz bir armağan olan pırlanta, aynı zamanda pırlanta baget yüzük konsepti gibi tamamen modern detaylarla tasarlanmış özel konseptlere ve kesim tekniklerine de ev sahipliği yapıyor.
Marla Marla

Pırlanta Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pırlanta yüzük satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay mücevherin uluslararası kuruluşlarca akredite edilmiş bir sertifikaya sahip olup olmadığıdır. Dolayısıyla pırlanta mücevherler, mutlaka güvenilir markalardan satın alınmalıdır. Bununla birlikte pırlantanın 4C özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Karat, renk, berraklık ve kesim bakımından satın alacağınız pırlantanın özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu özelliklerin tamamı pırlanta mücevherin sertifikaya sahip olması halinde, sertifikada detayları şekilde yer alır.