Facebook Marla

Taş Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Berraklık

Caret up İcon Caret down İcon

Taş

Caret up İcon Caret down İcon

Taş Şekli

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 8 ürün var.
Pırlanta Tamtur  Yüzük 0.70 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 0.70 Karat
34.320 TL

11.440 TL x 3 taksit

Pırlanta Tamtur Yüzük 0.80 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 0.80 Karat
36.300 TL

12.100 TL x 3 taksit

Pırlanta Yarım Tur Yüzük 0.54 Karat
Pırlanta Yarım Tur Yüzük 0.54 Karat
36.614 TL

12.205 TL x 3 taksit

Pırlanta Tamtur Yüzük 1.00 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 1.00 Karat
39.600 TL

13.200 TL x 3 taksit

Pırlanta Tamtur Yüzük  1.68 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 1.68 Karat
48.675 TL

16.225 TL x 3 taksit

Pırlanta Baget Tamtur Yüzük 0.81 Karat
Pırlanta Baget Tamtur Yüzük 0.81 Karat
53.009 TL

17.670 TL x 3 taksit

Pırlanta Tamtur Yüzük 1.20 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 1.20 Karat
70.620 TL

23.540 TL x 3 taksit

Pırlanta Tamtur Yüzük 1.68 Karat
Pırlanta Tamtur Yüzük 1.68 Karat
80.850 TL

26.950 TL x 3 taksit

En Şık Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri Marla'da

Pırlanta, zamanın ötesinde muhteşem ışıltısıyla asırlardır aşkın ve sonsuz bağlılığın simgesidir. Tamtur pırlanta yüzükler ise minimal pırlantaların büyüleyici ışıltısı ve özel anlamını zarafetle yansıtıyor. Özel davetlerde, gecelerde, organizasyonlarda stilinizin ayrılmaz bir parçası olmaya aday tamtur pırlantalar, aynı zamanda sevdikleriniz için de kusursuz bir armağandır. 

Sonsuzluğun simgesi olarak anılan ve sonsuz aşkların en eşsiz sembolü olan tamtur yüzük modelleri, geniş yelpazeli tasarım ve model çeşitliliğine de sahiptir. Marla, birbirinden özel tasarımlardan oluşan tamtur pırlanta yüzük koleksiyonuyla aşkları, pırlanta zarafetiyle buluşturuyor. Sonsuzluğa uzanan sevginin başrol oyuncusu olacak Marla tamtur pırlanta yüzüklerle, aynı zamanda trendleri de yakından takip edebilirsiniz. 

Marla, tamtur yüzük modelleri ile özel anları ölümsüzleştirmek için seçkin tasarımlar sunuyor. Marla kalitesiyle hazırlanan tamtur pırlanta yüzük koleksiyonunun her bir parçası, estetiği zarafetle yansıtıyor.. Marla ayrıcalıklarını yakından keşfedeceğiniz tamtur pırlanta yüzük koleksiyonu, tüm detaylarıyla ruhunuza dokunacak. Her biri seçkin, her biri eşsiz pırlanta yüzükler, Marla zanaatkarlığı ile aşkınıza uzanıyor.

Marla Pırlanta Tamtur Yüzüklerde Özel Fiyatlar

Marla, pırlantanın en özel formlarından olan tamtur konseptini, zarif ve modern tasarımlarla buluşturuyor. Şıklık, zarafet ve estetiğin sembolü olan tamtur konsepti, Marla’nın zanaatkar dokunuşlarıyla hayat buluyor. Üstelik Marla’nın pırlanta tutkunlarına özel tamtur yüzük fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Karat, berraklık, renk, kesim ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösteren tamtur pırlanta yüzük fiyatları, Marla kalitesiyle ruhunuza uzanıyor. Stilinizin eşsiz bir parçası, zarafet dolu ışıltı kaynağı olmaya aday Marla tamtur yüzükler, aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu etmenin en seçkin yollarındandır. Özel günleri çok daha özel ve unutulmaz kılmak istiyorsanız tamtur pırlanta yüzüklerin ışıltısını sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz.

Marla Marla

Tamtur Yüzükler Nasıl Seçilir?

Tamtur yüzük pırlanta seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar parmak ölçüsü ve yüzüğün tasarımıdır. Pırlantanın her formu olduğu gibi tamtur pırlanta yüzükler de her dönem trendlerdendir. Minimal pırlantaların eşsiz birlikteliği üzerine tasarlanan bu konsept, zamansız estetiğin büyüleyici bir temsilcisidir.

Bununla birlikte tamtur pırlanta yüzük seçerken, sevdiklerinizin kişisel zevklerine de özen göstermeniz gerekir. Son derece geniş yelpazeli tasarım ve model çeşitliliğine ev sahipliği yapan tamtur yüzükler, her zevke hitap eder. Ayrıca tamtur yüzük satın alırken, mutlaka güvenilir markaları tercih etmelisiniz. Sertifikalı ürün satın almak, mücevherinizin tüm yaşamınıza refakat etmesi açısından güven vadeder.
Marla Marla

Tamtur Yüzüklerin Anlamı Nedir?

Tamtur pırlanta yüzüklerin anlamı, oval hatlardan oluşan özel tasarımı nedeniyle sonsuzluğu ve sonsuz aşkları simgeler. Sahip olduğu bu anlamla, özel anları ölümsüz kılmak için kusursuz bir seçenektir. Ayrıca büyüleyici bir ışıltıyı bünyesinde barındıran tamtur yüzükler, sırayla dizilmiş minimal pırlantaların büyüsüne ev sahipliği yapıyor.

Tamtur pırlantalar, aynı zamanda her ortamda şıklığın ve zarafetin tamamlayıcısı olmaya adaydır. Günlük kullanımlarda muhteşem bir şıklık vadediyor olmasının yanı sıra tamtur yüzükler, özel davetlerde ve gecelerde de şıklığın vazgeçilmezidir. Her türden elbise ve kıyafetle eşsiz bir uyum kuran tamtur yüzükler, karakterinizi mücevherlerinizle stilinize taşımak için de son derece idealdir.
Marla Marla

Tamtur Yüzük Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tamtur pırlanta yüzük satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, mücevherinizi güvenilir bir markadan satın almaktır. Ayrıca pırlanta 4c kuralı olarak bilinen; “kesim”, “berraklık”, “renk” ve “karat” özellikleri de pırlanta mücevher satın alırken dikkat etmeniz gereken faktörlerdir. Bununla birlikte tamtur pırlanta yüzük alırken tasarım ve modele de dikkat edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için tamtur pırlanta tercih ediyorsanız, parmak ölçüsüne mutlaka özen göstermelisiniz. Sevdiğinizin parmağının ölçüsünü birkaç farklı yöntemle alabilir ve bu ölçüye göre pırlanta tamtur yüzük modelini tercih edebilirsiniz.
Marla Marla

Tamtur Yüzükler Kullanışlı Mı?

Pırlanta tamtur yüzükler; her dönem trendlerde yer alıyor olması, özel anlamı, sıra sıra dizilmiş minimal pırlantaların büyüleyici ışıltısıyla son derece kullanışlıdır. Ayrıca tamtur yüzükler, söz ya da nişan gibi organizasyonlarda da yaygın olarak tercih edilir. Pırlanta yarım tur yüzük modelleri ve tamtur konsepti, nişan ya da söz gibi organizasyonlarda kullanım için uygundur. Bu tarz durumlarda sağ elin yüzük parmağında tamtur zarafeti büyük bir ışıltıyla yer alabilir.