Facebook Marla

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 2 ürün var.
Kaş Pricengi
Kaş Pricengi
2.374 TL

791 TL x 3 taksit

Zar Kaş Pricengi
Zar Kaş Pricengi
3.202 TL

1.067 TL x 3 taksit

En Şık Altın Kaş Piercing Modelleri Marla'da

Kaş bölgesinde estetik ve zarif bir dokunuşu mümkün kılan altın kaş piercing, yenilikçi tasarımlarıyla kadın ve erkeklerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle son zamanlarda popülerleşen kaş piercing modelleri, Marla koleksiyonunda kendisine çok özel bir yer ediniyor. Koleksiyonda bulunan piercing modellerinde 14 ayar altın kullanılmıştır. Tasarımları, farklı zevklere hitap edebilecek şekilde değişiklik gösteren kaş piercing erkek ve kadın piercing modelleri arasından arzu ettiklerinize çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Marla Altın Kaş Piercinglerde Özel Fiyatlar

Marla’nın kaş piercing modelleri, geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Çünkü her tasarım, fark yaratan detaylarla hareketlilik kazanmıştır. Ayrıca tasarımlarda kullanılan altının özellikleri de değişiklik gösterebilir.

Altın helix piercing başta olmak üzere estetik ve zarif tasarımları sizlerle buluşturan Marla Jewelry, arzu ettiğiniz modellere avantajlı fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Siz de kaş bölgesinde kullanabileceğiniz eşsiz piercing modellerini seçebilir, tarzınıza şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Marla Marla

Kaş Piercing Bakımı Nasıl Yapılır?

Kaş piercing bakımı, kimyasal içermeyen temizlik ürünleri ve temiz bir bez yardımıyla yapılır. Altın kullanılan tasarımlarda, temizlik ve bakım işlemleri esnasında altına zarar vermemek son derece önemlidir. Bu nedenle piercing bakımı konusunda uzman kişilerden destek alınması bir hayli önemlidir.
Marla Marla

Kaş Piercingi Nasıl Takılır?

Kaş piercing çeşitleri son derece fazla olup piercing modelleri, kaş üzerindeki ilgili kısma piercing ucu geçirilmek suretiyle takılır.