Facebook Marla

Maden Ayarı

Caret up İcon Caret down İcon

Fiyat Aralığı

Caret up İcon Caret down İcon

Maden Rengi

Caret up İcon Caret down İcon

Sırala

Caret up İcon Caret down İcon
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Popülerlik
Çok Satanlar
Artan İndirim
Azalan İndirim
En Yeniler
Toplam 3 ürün var.
Burun Priceng
Burun Priceng
2.862 TL

954 TL x 3 taksit

Top Detaylı 2 Uçlu Tragus
Top Detaylı 2 Uçlu Tragus
3.294 TL

1.098 TL x 3 taksit

Burun Priceng
Burun Priceng
4.050 TL

1.350 TL x 3 taksit

En Şık Altın Burun Piercing Modelleri Marla'da

Farklı kültürlerde çok uzun süredir kendisine yer bulan burun piercingi, estetik ve zarif bir görünümün anahtarıdır. Bu nedenledir ki burun piercingleri bir tasarımdan çok daha fazlasını ifade eder. Eşsiz bir kültürü altın burun piercing tasarımlarıyla yaşayan Marla Jewelry, her tarza hitap edebilen modelleri eşsiz bir koleksiyonda bir araya getirdi.

Farklı gram ve ayar özelliklerine sahip altınlarla çeşitlilik kazanan burun piercing modelleri ile istediğiniz görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Altın burun piercing modelleri arasında yer alan top detaylı tasarımlar, zar figürlü piercingler olmak üzere dikkat çekici tasarımlar; Marla koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Marla Altın Burun Piercinglerde Özel Fiyatlar

Çeşitli stillerde tasarlanan buruna takılan piercing, kullanılan altının özellikleri ve tasarımsal farklılıklar nedeniyle geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ayrıca her bir tasarım, farklı zevklere hitap edebilecek detaylarla hareketlilik kazanmış durumdadır. Koleksiyonda yer alan halka burun piercing modelleri, altının ışıltısını üzerinde taşır. Bu tür modeller, yaşam döngüsüne vurguda bulunmak isteyenler için idealdir. Öte yandan klasik toplu piercing modelleri de mevcuttur.

Tasarımlar farklılık gösterse de Marla, her bir modelde avantajlı fiyatları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Altın göbek piercing ve burun piercing modellerini sizlerle buluşturan Marla Jewelry, çok özel burun piercing fiyatları ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Marla Marla

Burun Piercing Nasıl Çıkarılır?

Tarzına önem veren kişiler için ideal bir kullanım vadeden altın burun piercing top detaylı tasarımlarda, uç kısımda bulunan top tutularak piercing nazik hareketlerle burundan çıkarılır. Burun piercing halka modellerinde ise piercingin sivri ucu, burundaki ilgili bölgeden geçirilerek dışarıya doğru hareket ettirilir. Bu işlem sırasında burunda herhangi bir tahriş oluşmaması için işlemlerin son derece yavaş bir şekilde yapılması son derece önemlidir.
Marla Marla

Burun Piercing Nasıl Takılır?

Burun piercing halka modellerde halkanın sivri ucu ilgili bölgeye nazikçe geçirilerek ittirilir ve halkanın içeri doğru hareketi sağlanır. Altın burun piercing top modellerde ise ilk olarak piercing ucundaki topun alınması ve sivri kısmın burnun delik bölgesinden geçirilmesi gerekir.
Marla Marla

Burun Piercing Nasıl Temizlenir?

Burun piercing bakımı için ılık su ve deterjan karışımına piercing atılıp yumuşak bir bez yardımıyla temizleme işlemleri yapılabilir. Fakat sorunsuz bir temizlik işlemi adına profesyonel destek alınması çok daha önemlidir.